Ersin Saran

Ersin Saran

Ersin Saran, 1957 İstanbul doğumlu olup, Siyasal Bilimler mezunudur. 70’li yıllarda üniversite eğitimi esnasında Yoga çalışmalarına başlamış, ilerleyen yıllarda yoğun iş yaşamı ile yoga eğitim ve tatbikatlarını birlikte yürütmüştür.

90’lı yıllarda İstanbul Anadolu yakasında, o tarihlerde yalnızca yoga çalışmaları yapılan ilk ve tek merkez olan Kaivalya Yogashram‘ı oluşturmuştur. Yoga’yı bir bilim olarak gören bu merkez 2013 yılına kadar pek çok Yoga sevdalısına hizmet vermiştir. Kaivalya Yogashram bugün aynı felsefeyle her gün daha da güçlenerek yeni merkezlerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır. Modern günlük yaşam içinde, Yoga’nın değerlerinden en akılcı ve bilimsel şekilde yararlanarak sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam ekolü ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Ersin Saran çalışmalarına Kaivalya Yogashram Oakville merkezinde devam etmektedir. Ayrıca, yılın belli zamanlarında Kaivalya Yogashram İstanbul Merkezinde kısa süreli programlara misafir eğitmen olarak katılmaktadır.

    • Duyurular

    Descargar musica